Archiwum:

POLSKI SUKCES edycja 2001 (2000)

POLSKI SUKCES edycja 2002 (2001)

POLSKI SUKCES edycja 2003 (2002)

POLSKI SUKCES edycja 2004 (2003)

POLSKI SUKCES edycja 2005 (2004)

POLSKI SUKCES edycja 2006 (2005)

POLSKI SUKCES edycja 2007 (2006)

POLSKI SUKCES edycja 2008 (2007)

POLSKI SUKCES edycja 2009 (2008)

POLSKI SUKCES edycja 2010 (2009)

POLSKI SUKCES edycja 2011 (2010)

POLSKI SUKCES edycja 2012 (2011)

 

PS2005

 

UROCZYSTA GALA FINAŁOWA
"Polski Sukces 2004"

odbyła się 3 czerwca 2005 roku w Pałacu Prymasowskim
w Warszawie.

Laureatów i Gości przywitał Senator Jerzy Markowski - przewodniczący
Senackiej Komisji Gospodarki. List od Ministra Gospodarki Jacka Piechoty
odczytał przedstawiciel Ministerstwa Gospodarki. Członkowie Kapituły wręczyli
Laureatom V edycji konkursu nagrody główne - statuetki "Polskiego Sukcesu"
oraz "Złote Statuetki" i specjalne wyróżnienia.

 

 

POLSKI SUKCES 2004 - lista laureatów

ZŁOTE STATUETKI

  • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
  • EURO - TRUCK Sp. z o.o. Transport & Spedycja & Logistyka.
  • Natalia Gold Józef Czerniejewski
  • DORADON S.A.
  • El-Mark Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Budowlanych
  • Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutyczno - Kosmetycznej PROFARM Sp. z o.o.
  • SORIMEX Technika Medyczna
  • Zakład Produkcyjno - Usługowo - Handlowy "ANWIS" Export - Import Antoni Wiśniewski
  • Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic "Drogi i Ulice " Sp. z o.o.


STATUETKI

  • P.W. ELEKTROMECHANIKA Export - Import Stanisław Bieńkowski
  • Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A.
  • Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wójcik Ilona Wójcik Zakład Konfekcyjny
  • P.P.H.U. TRANS - SERVICE Sp. z o.o.
  • Wichary Technologies Sp. z o.o.
  • MAGBUD Sp. z o.o.
  • TROTON Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Gdańsk - Oliwa S.A.
  • Piekarnia "Raszczyk" Bogdan Raszczyk
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Leszczyńskie Centrum Medyczne VENTRICULUS
  • TRANSAND Firma Transportowo - Budowlana Jerzy Gotowski
  • Wyższa Szkoła Humanistyczna w Lesznie
  • P.P.H.U. MŁYNPOL Sp. J. A. Gołębiowski i K. Wołoszczak
  • Sonel S.A.

WYRÓŻNIENIA

  • " MarCom" Sp. z o.o.
  • " SZUCHMAN GOLD INTERNATIONAL" D. Godziebiewski i Wspólnicy Sp. J.
  • Donau Design Polska Sp. z o.o.
  • TEDEX Spedition Sp. z o.o.
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Sokołowie Podlaskim
  • Zakłady Graficzne TAURUS Stanisław Roszkowski Sp. z o.o.
  • SAS INSTITUTE Sp. z o.o.
  • Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.
  • TUV Rheinland Polska Sp. z o.o.
  • WMS Sp. z o.o.
  • Centrum Filtrowentylacji i Klimatyzacji "Klima" Sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe "PALISANDER" Sp. z o.o.
  • P.H.U. FOL-TECH Iwona Białous
  • " XEROSERVICE NORTH" Sp. z o.o.
  • Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
  • Zakład Piekarniczy "ZŁOTY RÓG" S.C.
  • IRIS - OPTYK POLSKA Sławomir Dymkiewicz
  • Telewizja Leszno Videofilm Studio Tele 1 Waldemar Włodarczak
  • Makowscy S.J. Zakład Termotechniczny "ELCAL - Biała Rawska"

Galę prowadziła Laura Łącz

W częsci artystycznej wystapiła z mini recitalem,

goraco oklaskiwana, Lidia Stanisławska.

Galę zakończył uroczysty bankiet.

...............

 

Sponsor Gali:

 

do góry

e-mail